Plán akcí 2018/2019

ZÁŘÍ

3.-7.9.

– Erasmus Turecko

3.9.

– zahájení školního roku

7.9.

– fotografování prvňáčků

9.9.

– příjezd studentů EDISON

10.– 14. 9.

– prezentace studentů EDISON ve třídách 5. – 9. ročníku

17.9.

– úvodní třídní schůzky 16.00, 1. a 3. třídy 15.30

19.9.

-úvodní pedagogická praxe studentů UPOL – 1.A, 3.A + p. uč. Pazderová, Kubíčková

23.– 29.9.

– Erasmus Portugalsko – 6 žáků 8.AB + p. uč. Minářová, p. psych. Dostálová

27.9.

– Dopravní den

28.9.

– Den české státnosti

 

ŘÍJEN

– školní liga házené – p. uč. Dostál, Šenk

– praxe studentek UP (NJ, OV, 1. stupeň)

4.10

– Ježčím krokem celým rokem  – 3. ročníky

5.10

– Oslavy lesa na Floře 5.AB

19.10.

– Ježčím krokem celým rokem  – 1. ročníky

29.-30.10.

– podzimní prázdniny

 

LISTOPAD

– školní liga házené (p. uč. Dostál. Šenk)

– Mezi námi děvčaty (Čas proměn)  (dívky 7. tříd)

– Scholaris (9.AB+ žáci opakující 8. ročník)

11.11.

– Svatomartinské slavnosti

19.11.

– pedagogická rada

– třídní schůzky

21.11.

– program v kině Metropol Florida, Hawai  7.AB + p. uč. Hyklová 

29.11.

– Vánoční jarmark

 

PROSINEC

5.12.

– Mikuláš v 1. – 3. třídách a MŠ (žáci 9. tříd + p. uč. Stejskalová, Jílková, Dolinek)

– Mikulášský turnaj – p. uč. Dostál, Šenk

11.12.

– DH Olomouc: Vánoční kometa -1.+2. AB

21.12.

– Vánoční besídky ve třídách

24.12 – 2.1.

– Vánoční prázdniny

 

LEDEN

– Novoroční turnaj ve fotbale 

– schůzka s rodiči k volbě povolání (p.uč. Poděbradová)

– Recitační soutěž: třídní kola

3.1.

– zahájení vyučování

6.– 12. 1.

– lyžařský kurz 7.A

10.1.

–  program Na ptačím krmítku – 2. ročníky 

14.1.

– provozní porada

– konzultační odpoledne

20.-26. 1.

– lyžařský kurz 7.B

28.1.

– ukončení klasifikace

– pedagogická rada

31.1.

– konec 1. pololetí

– vydávání výpisu vysvědčení

 

ÚNOR

 Výtvarná soutěž DDM Olomouc: Poznej a chraň

– Karaoke – p.uč. Poděbradová

– školní liga házené – p.uč. Dostál, Šenk

– recitační soutěž – školní kolo p.uč. Pazderová

– školní turnaj McDonald’s Cup

1.2.

– jednodenní pololetní prázdniny

9.2.

– ples SRPŠ

 

 

BŘEZEN

ČNB Praha – 9.AB

– Školní karneval

– školní liga házené – p. uč. Dostál, Šenk

– recitační soutěž Mikroregionu – p. uč. Pazderová

– školní turnaj McDonald’s Cup

11– 17. 3.

jarní prázdniny

 

 

DUBEN

– přijímací zkoušky na SŠ

– republikové finále – házená

– Souboj čtenářů (6.AB)

– Erasmus – Velká Bystřice (přijedou žáci a učitelé z Chorvatska, Turecka, Itálie, Portugalska – cca 30 žáků a 10 učitelů)

– školní turnaj McDonald’s Cup

17.4.

– Den Země

18.4.

– Velikonoční prázdniny

19.4.

– státní svátek

22.4.

– státní svátek

 

KVĚTEN

 akce Jsme z jedné planety

– veletrh Svět knihy Praha – 7.A

– turnaj ve vybíjené 1. stupeň

– sportovní den 1. stupně

– poznávací zájezd Londýn – 8.a 9. ročníky

 Národní muzeum Praha  8.A

– okrskové kolo McDonald’s Cup

1.5.

– Státní svátek

8.5.

– Státní svátek

20.5.

– třídní schůzky

 

ČERVEN

– výlety tříd

– fotografování tříd

– Den dětí v MŠ (9.B)- Arakiáda- Vodnická stezka

– sportovní hry Mikroregionu Bystřička

– sběr starého papíru

– Olympijský běh 

– Erasmus Chorvatsko – p. uč. Sandrová, Švarcová

17.– 21. 6.

– cyklistické soustředění Čekyně – 9. ročník

20.6.

– ukončení klasifikace

21.-22.6.

– Memoriál Jana Kratiny házená

24.6.

– pedagogická rada

28.6.

– ukončení  školního roku, vydávání vysvědčení